آموزش پمپ نمونه برداری فردی مدل CORTEX PLM

تاریخ انتشار : 2020/12/20

با سلام
با آموزش پمپ نمونه برداری فردی کورتکس مدل پی ال ام در خدمت شما هستیم

 

بخش اول :  توضیحات کلی پمپ :

بخش بالایی شامل کلید LOW/HI(کمتر از 500 میلی لیتر را LOW و بیش از آن را HIGH در نظر میگیریم)، ولو فلزی جهت تنظیم دبی (360 درجه گردش) و درگاه ورودی و خروجی هوا

بخش جلویی از کیبورد پلی کربنات استفاده شده است ، نشانگر آبی وضعیت(STATUS) که در حالت نرمال روشن و در حالت خطا چشمکزن یا خاموش است، نشانگر باتری، و کلید نشانگر باتری که علاوه بر نشانگر باتری لامپ سفید رنگ ولو را نیز جهت نمونه برداری شب یا فضاهای کم نور روشن میکند.

بخش کناری پورت شارژ قرار دارد که حتما باید از شارژر اصلی برای شارژ دستگاه استفاده گردد. زمانی که دستگاه شارژ کمی داشته باشد شارژر را به دستگاه متصل میکنیم در اینصورت چراغ شارژر قرمز شده و پس از شارژ کامل سبز رنگ خواهد شد(پس از 2 الی 4 ساعت شارژ).

در بخش انتهایی پمپ لوگوی کورتکس و بخش پشتی دستگاه اطلاعات دستگاه قرار دارد.

بخش دوم: تست حداکثر و حداقل دبی

با توجه به رنج پمپ نمونه برداری فردی کورتکس مدل PLM که 0.02 لیتر بر دقیقه تا 1.3 لیتر بر دقیقه میباشد در حالت بی باری و با جاذب زغال فعال میتوان صحت و دقیت پمپ را چک نمود.

تست حداکثر: حالت اول: برای این کار پمپ را روی حالت HI روشن میکنیم به روتامتری که دبی 1.3 را نشان بدهد متصل میکنیم که مقدار 1.3 لیتر بر دقیقه را نشان میدهد.

حالت دوم: پمپ را روی LOW روشن میکنیم و به روتاتر 500 میلی لیتر متصل میکنیم باید به حداکثر روتامتر برسد.

تست حداقل مقدار: جاذب زغال فعال را با پمپ و روتامتر دبی پایین(5-50 میلی لیتر) سری میکنیم و پمپ را در حالت LOW  روشن کرده و با استفاده از پیچگوشتی در خلاف جهت عقربه های ساعت مقدار دبی را کم کرده در این حالت میتوانید مشاهده کنید که در دبی 0.006 لیتر بر دقیقه بدون ریپل نمونه برداری انجام میگیرد.

بخش سوم: شارژ و دشارژ

پس از نمونه برداری (بین 14-16 ساعت) میزان نشانگر باتری به ترتیب از 4 خط به 3 خط ،2 خط، 1 خط و خط قرمز میرسد. حین نمونه بردای پس از کاهش میزان شارژ و به مرحله قرمز رسیدن ابتدا پمپ با استفاده از صدا و نشانگر قرمز باتری، نیاز به شارژ پمپ را هشدار میدهد پس از گذشت دقایقی چراغ قرمز نشانگر باتری و چراغ STATUS چشمکزن شده و پس از دقایقی موتور پمپ خاموش میگردد. لذا پس از چشمکزن شدن، پمپ را به شارژ بزنید.

بخش چهارم: نمونه برداری

پس از فول شارژ شدن پمپ ،میتوان تست لانگ تایم را در دبی 0.2 لیتر بر دقیقه گرفت، در این حالت پمپ را در حالت LOW روشن کرده و جاذب زغال فعال 100/50 پایه کوتاه را سری کرده و و نموه برداری را آغاز میکنیم. در این حالت در هر ساعت دبی را چک میکنیم، پس از (14-16 ساعت) پمپ هشدار کمبود شارژ میدهد و چراغ نشانگر باتری چشمکزن میگردد.

بخش پنجم: توضیحات ملحقات کیف

شامل بست کمری، بست شانه ای، یک متر شلنگ سیلیکن،2 عدد شلنگ هولدر جاذب برای نمونه برداری های محیطی و تنظیم دبی پمپ، دفترچه یادداشت نمونه برداری، کارت گارانتی یکساله،  گیره برای نصب شلنگ جاذب به کاربر، DVD که شامل متد های نمونه برداری و کاتالوگ و آموزش میباشد، دفترچه راهنمای کاربری پمپ که حتما باید یکبار خوانده شود، تست ریپورت تست شده پیش از ارسال پمپ.

بخش ششم: کیف کوچک پمپ

پس از گذاشتن پمپ در کیف ، کیف به صورت کامل دستگاه را پوشش میدهد، خاموش شدن پمپ حین نمونه برداری از مشکلات متداول نمونه برداری است که در این پمپ مرتفع گردیده است. علاوه بر اینکه کلید روشن/خاموش در شیار قرار دارد، با بستن کیف بند روی کلید خاموش/روشن میباشد که از خاموش شدن اتفاقی پمپ حین نمونه برداری جولوگیری میکند. بتس کمری و بست شانه ای به این کیف متصل میشوند و جایگاه کوچکی برای پیچگوشتی روی این کیف تعبیه گردیده است

برچسب ها :
دسته بندی ها :

برخی از مشتریان

سبد خرید خالی است